Matracis Eko Pocket


 1. Vatelīns
 2. Kokosa slānis 20 mm
 3. Filcs
 4. Pocket
 5. Spanbonds
 6. Latekss 20 mm
 7. Dažādas cietības matracis. Viena matrača puse ir mīksta, uz dabīga lateksa pamata, otra puse ir cieta, uz kokosa koiras pamata. Matracisizgatavots uz neatkarīgo atsperu bloka „Pocket” pamata. Šis atsperu bloks izslēdz konstrūkcijas svārstīšanās un pateicoties katras atsperes iedarbībai uz ķermeni, slodze sadalas vienmērīgi uz matrača virsmas, kas sniedz „individuālo pieēju” katrai cilvēka ķermeņa daļai līdz ar ko piešķir visam atsperes matracim īpaši izteiktas ortopēdiskas īpašības.

  Matrača pildījumslatekss – izturīgs, ilgmužīgs, elastīgs, „elpojošs” materiāls, caur to intensīvi cirkulē gaiss. Šim materiālam piemīt lieliskas ortopēdiskas un hipoalerģiskas īpašības. Kokosa koira – augu izcelsmes materiāls, tam piemīt augstas ortopēdiskas īpašības, lieliski ventilējas, novērš mitruma uzkrāšanos, ka arī putekļu ērcīšu vairošanos matracī.

  Lielisks ieguvums taupīgiem saimniekiem! Piemērots cilvēkiem, kas mīl un augsti vērtē komfortu, un tajā pašā laikā vēlas uzturēt savu ķermeni tonusā.

Ražotājs: Latvija.

* Cena ir norādīta par matraci standartā pārvalkā, Silver / Natural Cotton / Green


Neatkarīgo atsperu bloks "Pocket" — ir mūsdienīgs atsperu veids, kurš sniedz drošu un aktīvu mugurkaula atbalstu gulēšanas laikā. Neatkarīgo atsperu bloks sastāv no cilindriskas formas atsperēm, kurā katra atspere ir ievietota speciālā, izolētā kabatā. Šīs kabatas tiek ražotas no izturīga, neausta materiāla. Atsperu sistēma “Pocket” ļauj matracim punktaini sadalīt slodzi, līdz ar to atsperes plūdeni atkārto cilvēka ķermeņa kontūras, atbalsta mugurkaulu un noņem saspringumu muskuļos.

Izmērs
Augstums 18 cm
Platums uz izvēli
Garums uz izvēli
Garantija
Garantija 2 gadi

Rakstīt atsauksmi

Lūdzu autorizējieties vai reģistrējieties lai rakstītu atsauksmi

Eko Pocket

 • Ražotājs: Sendeko
 • Modelis: Eko Pocket
 • Pieejamība: 5-7 darba dienas
 • 139.00€
 • 127.00€

Papildu izvēles:


Saistītā prece

Bravo Pocket

Bravo Pocket

104.00€

Charli Pocket

Charli Pocket

118.00€

Delta Pocket

Delta Pocket

118.00€

Alfa Pocket

Alfa Pocket

91.00€

Atslēgvārdi: pocket matracis