Matracis Eko Lux Pocket


 1. Vilna
 2. Kokosa slānis 20 mm
 3. Filcs
 4. Kokvilna
 5. Spanbonds
 6. Pocket
 7. Latekss 30 mm
 8. Dažādas cietības matracis. Viena matrača puse ir mīksta, uz dabīga 30 mm lateksa pamata, otra puse ir cieta, uz kokosa koiras pamata. Matracis izgatavots uz neatkarīgo atsperu bloka „Pocket” pamata. Šis atsperu bloks izslēdz konstrūkcijas svārstīšanās un pateicoties katras atsperes iedarbībai uz ķermeni, slodze sadalas vienmērīgi uz matrača virsmas, kas sniedz „individuālo pieēju” katrai cilvēka ķermeņa daļai līdz ar ko piešķir visam atsperes matracim īpaši izteiktas ortopēdiskas īpašības. Matracim piemīt „ziemas-vasaras” efekts.

  Matrača pildījumslatekss – izturīgs, ilgmužīgs, elastīgs, „elpojošs” materiāls, caur to intensīvi cirkulē gaiss. Šim materiālam piemīt lieliskas ortopēdiskas un hipoalerģiskas īpašības. Kokosa koira – augu izcelsmes materiāls, tam piemīt augstas ortopēdiskas īpašības, lieliski ventilējas, novērš mitruma uzkrāšanos, ka arī putekļu ērcīšu vairošanos matracī.

  Lielisks ieguvums cilvēkiem, kuriem patīk aktīvs un mēreni aktīvs dzīvesveids. Ideālais pirkums tiem, kas mīl un augsti vērtē komfortu un tajā pašā laikā vēlas uzturēt savu ķermeni tonusā.

Ražotājs: Latvija.

* Cena ir norādīta par matraci standartā pārvalkā, Cotton Natural / Silver / Green


Neatkarīgo atsperu bloks "Pocket" — ir mūsdienīgs atsperu veids, kurš sniedz drošu un aktīvu mugurkaula atbalstu gulēšanas laikā. Neatkarīgo atsperu bloks sastāv no cilindriskas formas atsperēm, kurā katra atspere ir ievietota speciālā, izolētā kabatā. Šīs kabatas tiek ražotas no izturīga, neausta materiāla. Atsperu sistēma “Pocket” ļauj matracim punktaini sadalīt slodzi, līdz ar to atsperes plūdeni atkārto cilvēka ķermeņa kontūras, atbalsta mugurkaulu un noņem saspringumu muskuļos.

Izmērs
Augstums 19 cm
Platums uz izvēli
Garums uz izvēli
Garantija
Garantija 2 gadi

Rakstīt atsauksmi

Lūdzu autorizējieties vai reģistrējieties lai rakstītu atsauksmi

Eko Lux Pocket

 • Ražotājs: Sendeko
 • Modelis: Eko Lux Pocket
 • Pieejamība: 5-7 darba dienas
 • 159.00€

Papildu izvēles:


Saistītā prece

Bravo Pocket

Bravo Pocket

104.00€

Charli Pocket

Charli Pocket

118.00€

Eko Lux Pocket

Eko Lux Pocket

159.00€

Atslēgvārdi: pocket matracis